Par mums

“Baltic Timber” – tā ir komanda

Komandas darbs – tā ir mūsu prioritāte. Ar kopējiem spēkiem var daudz sasniegt - transportēt lielus meža apjomus un pārdot to. Saliedētas komandas darbs ļauj mums paplašināt teritorijas un apgūt jaunus tirgus. Lai sasniegtu mūsu mērķus ir daudz jādomā un smagi jāstrādā. Katrs mūsu kompānijas darbinieks tiek pārbaudīts uz izturību, taču pēc tam tiek augsti vērtēts, jo katra mūsu komandas saite nes lielu atbildību. Mēs uzticamies mūsu personālam, bet mūsu klienti uzticas „Baltic Timber” vārdam.

 

“Baltic Timber” strādā Lietuvā

Kopš 2009. gada kompānija „Baltic Timber” ir orientēta uz Baltijas tirgu. Milzīgas Lietuvas noliktavas un Lietuvas tirgus apgūšana notiek pakāpeniski, taču ļoti pārliecinoši. Kompānijai “Baltic Timber” ir svarīgi būt pārliecinātai par rītdienu. „Baltic Timber” kompānijas valde veicina uzņēmuma stabilu un strauju izaugsmi. Lietuvas tirgus piespied būt elastīgiem, atri reāģēt uz izmaiņām un pieņēmt lēmumus.

“Baltic Timber” zina savas komandas vērtību

Kompānija “Baltic Timber” ir noslēgusi ilgtermiņa līgumu par kokvedēju piegādi ar Volvo Truck Latvia. Pašreiz iepirktas mašīnas nav vecākas par 2008. gadu, bet visjaunākās ir 2011. gada. Mēs lepojamies par saviem kokvedējiem un vadītājiem, kuri vada tik vērtīgu tehniku! Volvo tehnikai var uzticēt visvērtīgākas kravas visos laika apstākļos. Uz doto momentu vadītāju komanda ar Sergeju Konstantinovu un Sergeju Isajevu priekšgalā lieliski strādā 7 dienas nedeļā.

 

“Baltic Timber” eksportē koksni

„Baltic Timber” regulāri eksportē apaļkoku uz Rietumeiropas valstīm. Pareiza koksnes šķirošana un sadale ļauj noturēt konkurētspējīgas cenas. Kompānijai „Baltic Timber” pieder savs autoparks un tāpēc kompānija var nogādāt materiālus laicīgi un vajadzīgajā apjomā. Mēs esam atvērti sadarbībai un jauno līgumu slēgšanai, minimāla apaļkoka nogādes partija ir viens kokvedējs (aptuveni, 45m3). “Baltic Timber” garantē ne tikai kvalitāti, bet arī vislabākās cenas un kvalitātes proporcijas!