Mēs iepērkam

 

„BALTIC TIMBER” MEKLĒ ŠOFERI

 

Baltic Timber sportiskais gars

Smags darbs, izturība un tiekšanās uz mērķi – visas šīs sportiskās vērtības iet roku rokā arī ar mežizstrādes uzņēmuma ”Baltic Timber” ikdienu. Tomēr ”Baltic Timber” zina, ka šīs vērtības var īstenot tikai saliedētā komandā. Ne velti komandas darbs ir kompānijas pamatvērtība.

”Baltic Timber” ir ”PAR” komandas spēku arī sportā, tāpēc atbalsta un uzticas sportiski saliedētām komandām, tāpat kā klienti uzticas ”Baltic Timber” vārdam. Par to, ka uzticība vainagojas ar panākumiem, liecina ne tikai plašais ”Baltic Timber” sadarbības partneru loks,  bet arī Pasaules čempionāts airēšanā senioriem.

Kad ”Baltic Timber” pārstāvji iepazinās ar airēšanas sporta entuziastiem Sandru Gosu, Intu Sakni un Valdi Meikališu, sportistos viņi ieraudzīja to aizrautību, mīlestību pret savu darbu un tiekšanos uz mērķi, ar kuru ”Baltic Timber” strādā ikdienā. Tāpēc kompānija nedomājot nolēma atbalstīt seniorus Pasaules čempionātā airēšanas sportā senioriem ”FISA WORLD ROWING MASTERS REGATTA”, kas šoreiz notika Vācijā.

Čempionāta rezultāti parādīja, ka uzticība vainagojusies ar lieliskiem panākumiem – mājās Latvijas pārstāvji atgriezās  ne tikai ar pozitīvām emocijām, bet arī ar astoņām pirmajām vietām, vairākām sudraba un vienu bronzas godalgu.

Rezultāti:

Sandra Gosa   

1.vieta – 2x mix D vecuma  grupā ( pārī ar Valdi  Meikališu)

1. vieta – 4x mix D  vecuma grupā (kopā ar Valdi Meikališu, Intu Sakni un Lailu Lapiņu)

2.vieta 1x WD vecuma grupā 3.Vieta – 1x WC grupā,

Ints Sakne

1.vieta – 2x  D vecuma  grupā (pārī ar Valdi  Meikališu)

1.vieta – 4x mix D  vecuma grupā (kopā ar Valdi Meikališu, Sandru Gosu un Lailu Lapiņu)

2.vieta 2x  C vecuma grupā (pārī ar Valdi Meikališu)

Valdis Meikališs

1.vieta 2x D vecuma grupā (pārī ar Intu Sakni )

1.vieta 4x E grupā (kopā ar Maskavas Dinamo airētājiem)

1.vieta 2x mix D grupā (pārī ar Sandru Gosu)

1.vieta 4x mix D grupā (kopā ar Intu Sakni, Sandru Gosu un Lailu Lapinu )

2. vieta 1x C grupā, 2. Vieta  1x D grupā 2. Vieta 1x E grupā, 2vieta 2x C grupā

Komandas vārdā Valdis Meikališs pateicas ”Baltic Timber” par izrādīto uzticību un atbalstu Jūrmalas airētājiem-senioriem.

Savukārt ”Baltic Timber” sveic uzvarētājus!

             

             

 

 

„NORDEA RĪGAS MARATONS 2012”

Nordea Rīgas maratonā 2012.gadā uz startu izgāja 18 180 dalībnieki, un tika pārstāvētas vairāk nekā 50 dažadas valstis.
Lepojamies ar mūsu garās distances maratonistu Edgaru Gosu „Baltic Timber”, kurš 42km garo distanci, neskatoties uz lielo tveici, pievarēja 3:14:32, iegūstot 75 vietu vīriešu grupā.Visvairāk skrējēju startēja 5 km distancē 10 973, 10 km distancē 3425 dalībnieku, pusmaratonā startēja 2690 skrējēji, bet uz pilnā maratona starta līnijas stājās 1092 dalībnieki.Nordea Rīgas maratonā šogad uzvarēja Kurgat – Titus Kipuorir (Kenija) ar rezultātu 02:16:52. Labākā sieviešu konkurencē bija Iraida Aleksandrova (Krievija) ar rezultātu 02:37:37. Labākais no Latvijas sportistiem bija Andrejs Jesko, kurš maratonu veica 02:34:22, sieviešu konkurencē ātrākā bija Indra Pluce, kura finišu sasniedza pēc 03:13:47. Abi Latvijas labākie maratonisti ieguva arī Nordea bankas speciālo balvu. Distancē no 1092 reģistrētajiem dalībniekiem, pēc sākotnējiem rezultātiem finišēja 892 skrējēji.

Pusmaratona distancē uzvarēja Latvijas sportisti – vīriešu konkurencē Valērijs Žolnerovičs ar rezultātu 01:06:04, bet visu laiku labāko pusmaratona rezultātu 01:10:27 uzstādīja Jeļena Prokopčuka. Distancē no 2 690 reģistrētajiem dalībniekiem, pēc sākotnējiem rezultātiem finišēja 2312 skrējēji.
10 km distancē vīriešu konkurencē uzvarēja Kristaps Kaimiņš (Latvija) ar rezultātu 0:33:12, bet sieviešu konkurencē Irina Štūla – Pankoka (Latvija) ar rezultātu 00:39:34. 10 km distancē no 3 425 reģistrētajiem dalībniekiem, pēc sākotnējiem rezultātiem finišēja 2860 skrējēji.

Vislielāko dalībnieku skaits pulcēja 5 km distance, kurā uz starta izgāja 10 973. Līdzīgi kā iepriekšējos gados uz 5 km distances goda pjedestāla stāvēja tikai Latvijas sportisti. 5 kilometrus visātrāk – 15 minūtēs 52 sekundēs – veica Kaspars Briška. Ātrākā sieviešu konkurencē bija Diāna Panovska ar rezultātu 00:19:34.

Aizrautība ved pie panākumiem! Baltic Timber

           

           

 

Baltic Timber un Stipro Skrējiens 4
Kinopilsētā Cinevilla 4.maijā norisinājās jau ceturtais „Stipro Skrējiens” kur sevi veiksmīgi pieradīja arī „Baltic Timber” komanda.Šogad uz starta līnijas stājās rekordliels dalībnieku skaits, trijās grupās kopā gandrīz 3000 dalībnieki. Lai trasē pieteikami ērti varētu izvietoties tik liels skaits skrējēju, nācās paplašināt atsevišķas trase vietas, pārveidojot šķēršļus un izveidojot jaunus. 7 km garā trase bija sarežģītāka un grūtāka kā iepriekšējos gados, tomēr ne mazāk interesanta un pārdomāta.
Šogad trasē devās komandas, kur par labāko norisinājās cīņa starp gandrīz 400 komandām ar vairāk nekā 1500 skrējējiem. Šajā disciplīnā liels uzsvars tika likts uz savstarpēju palīdzību un sadarbību. Pateicoties komandas vienotībai un cīņas sparam Baltic Timber komanda finišā nonāca ka septītie.
Laika apstākļi šogad īpaši lutināja dalībniekus un tāpēc pie finiša varēja manīt vien smaidošas un apmierinātas sejas, jo galvenais uzdevums – finišēt, bija izpildīts. Kopumā pasākums atzīts kā izdevies gan ar plašo dalībnieku un līdzjutēju skaitu, gan saulaino laiku. Kāds vienkārši atpūtās, jo bija brīvdiena, kāds vēlējās Latvijas valsts svētkus atzīmēt nedaudz savādāk kā katru gadu, bet kādam vienkārši bija interesanti paskatīties uz tiem dullajiem, kas izaicina sevi, skrienot cauri dubļiem, pārvarot bailes no augstuma un pierāda sevi, pārbaudot savus spēkus un varēšanu, ka arī viņš spēj pieveikt Stipro Skrējiena trasi.Baltic Timber Par stipru Latviju!     

 

 

Lietuvas reģioni, kuros mēs strādājam

 

Latvijas reģioni, kuros mēs strādājam

 

Sludinājumi
Vai Jūs zinājāt?
Zinātnieki kokus sauc par oglekļa putekļsūcējiem. Viens koks savas dzīves apmēram septiņdesmit gados spēj absorbēt tik daudz CO2 gāzes, cik rodas lidojuma Rīga-Kopenhāgena- Rīga laikā.